Pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów Bluapple®Carbon- 2 pack

59,90 

Bluapple®Carbon 2-Pack to:

 • 2 Niebieskie Jabłuszka w jednym opakowaniu
 • utrzymuje świeżość warzyw i owoców nawet 2-3 razy dłużej!
 • wkład, to naturalny pył wulkaniczny, który absorbuje gaz etylenowy
 • dodatkowo w wkład jest wzbogacony o aktywny węgiel, który pochlania przykre zapachy z lodówki
 • łatwy w użyciu
 • możesz włożyć jabłuszko do lodówki, do szuflady lub położyć wśród owoców na balacie w kuchni
 • bezpieczny, pojemnik wolny od BPA
 • wymiana wkładu dopiero po 3 miesiącach !
 • po 3 miesiącach zużyty wkład wysyp do kwiatów lub do ogrodu – świetny nawóz
 • oszczędza Twoje pieniądze, bo mniej wyrzucasz owoców i warzyw do śmieci
 • chronisz środowisko

Przyczyną nieprzyjemnych zapachów w lodówce najczęściej są zepsute resztki jedzenia, które ?zapodziały się? gdzieś na końcu półki i niezauważane wydzielają fetor. Niestety usunięcie źródła przykrej woni, nie zawsze oznacza pozbycie się problemu. Jak więc temu zaradzić? Istnieje cała grupa produktów, które absorbują brzydki zapach. Te najbardziej popularne działają przez 3 – 5 dni a później należy je wymieniać.

Mamy na to sposób. Bluapple®. Oryginalny produkt z USA . Niebieskie Jabłuszko to nowoczesny produkt, który pochłania brzydkie zapachy z lodówki i działa przez 3 miesiące. Ponad to niebieskie jabłuszko pozwala utrzymać świeżość owoców i warzyw w Twoim domu, do 2 – 3 tygodni dłużej.

Pomyślicie – CHEMIA! NIE NIE NIE

To jest bardzo proste, bezpieczne i naturalne. Każda roślina, czyli Twoje owoce i warzywa też, wydzielają gaz etylenowy, czyli roślinny hormon wzrostu. To właśnie on jest odpowiedzialny za szybkie dojrzewanie i przejrzewanie waszych produktów.Naturalny proces.

Niebieskie Jabłuszko – Bluapple®Carbon absorbuje nieprzyjemne zapachy oraz gaz etylenowy wydzielany przez owoce i warzywa, i tym samych opóźnia ich przejrzewanie. Dzięki temu Twoje produkty zostają świeże, jędrne i soczyste na dłużej. Nawet do 3 tygodni.

Najważniejszy jest jednak WKŁAD. To nic innego jak naturalny, pył wulkaniczny – zeolit, który dzięki swoim właściwościom absorbującym, zachowuje świeżość Twoich owoców i warzyw. Nieprzyjemne zapachy  zostaną zneutralizowane przez aktywny węgiel. Cudowne jest to, że jak się zużyje, czyli po około 3 miesiącach, możesz spokojnie użyć go jako nawóz do kwiatów lub do Twojego ogrodu. Chcesz wiedzieć więcej zapraszam Cię na www.bluapple.pl

Pytasz co zyskujesz?

Przede wszystkim oszczędzasz swoje PIENIĄDZE. I to nie małe. Eksperci alarmują, że przeciętna 4 osobowa rodzina wyrzuca do śmieci wraz z jedzeniem 2500 PLN rocznie. Ponad to pomagasz chronić środowisko. Mniej zmarnowanego jedzenia to mniej zmarnowanej wody.

#nowaste #niemarnujemyjedzenia

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów Bluapple®Carbon- 2 pack”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualizuje...
 • Brak produktów w koszyku.